serwis@agrocomplex.pl
694 497 500

Kontakt

Żółwin, ul. Szkolna 7
05-807 Podkowa Leśna
+48 22 731-16-60
+48 22 731-64-15
+48 22 731-64-16 

690-499-617  sprzedaż     

696-209-772  sprzedaż

662-231-882 (sprzedaż Dział Wet)  

694-497-500  serwis

bok@agrocomplex.pl

biuro@agrocomplex.pl

wet@agrocomplex.pl

26

Izolator słupkowy (G67304)

Ogromna, dużej wytrzymałości osłona chroni przed wyładowaniami i minimalizuje upływ prądu. Znaczny odstęp izolacyjny pomiędzy drutem a słupkiem zapewnia ochronę przed upływem prądu. Zrobiony z polietylenowego plastyku odporny na promienie UV. Ekstra mocna szczęka do stawiania oporu poziomym i pionowym siłom. Otwarta powierzchnia czołowa redukuje przywieranie kurzu i minimalizuje korozję drutu.

WAŻNE: POZOSTAW KLAMRĘ LUŹNĄ ABY POZWOLIĆ NA ROZSZERZANIE I KURCZENIE SIĘ PLASTYKU.

 

27

IZOLATOR O DŁUGIEJ ŻYWOTNOŚCI NA DREWNIANY SŁUPEK (G67224)

Izolator o przedłużonej żywotności. Ogromna, dużej wytrzymałości osłona chroni przed wyładowaniami i minimalizuje upływ prądu. Znaczny odstęp izolacyjny pomiędzy drutem a słupkiem zapewnia ochronę przed upływem prądu.  Zrobiony z polietylenowego plastyku odporny na promienie UV. Ekstra mocna szczęka do stawiania oporu poziomym i pionowym siłom. Otwarta powierzchnia czołowa redukuje przywieranie kurzu i minimalizuje korozję drutu.

WAŻNE: POZOSTAW KLAMRĘ LUŹNĄ ABY POZWOLIĆ NA ROZSZERZANIE I KURCZENIE SIĘ PLASTYKU.

 

28

IZOLATOR ZABEZPIECZAJĄCY MOC NA DREWNIANY SŁUPEK (G69004)

Bardzo prosty w prowadzeniu kabla wysokiego napięcia. Zaprojektowany w nowoczesny sposób do montażu na taśmie aby szybko i w prosty sposób można było go zamontować i przenosić na drucie. Zabezpieczenie uderzeń łagodzi przypadkowe uwolnienie drutu. Ogromna osłona minimalizuje utratę mocy. Zrobiony z polietylenowego plastyku, odporny na promieniowanie UV. W trakcie przyznawania patentu.

WAŻNE: POZOSTAW KLAMRĘ LUŹNĄ ABY POZWOLIĆ NA ROZSZERZANIE I KURCZENIE SIĘ PLASTYKU.

 

28

IZOLATOR NA DREWNIANY SŁUPEK Z WTYCZKĄ (G68704)

Izolator zaprojektowany w taki sposób aby był prosty w zainstalowaniu i przenoszeniu drutu wzdłuż spustu. Kołek z prostą regulacją taśmy. Duża osłona chroni przed wyładowaniami pomiędzy drutem a kołkiem z maksymalną niezawodnością mocy. Zwiększa odległość otworu klamry od osłony. Prosty do przybicia. Duże obciążenie szczękowe dla lepszej mocy na wysokim i niskim poziomie. Zrobiony z polietylenowego plastyku, odporny na promieniowanie UV. W trakcie przyznawania patentu.

WAŻNE: POZOSTAW KLAMRĘ LUŹNĄ ABY POZWOLIĆ NA ROZSZERZANIE I KURCZENIE SIĘ PLASTYKU.

 

30

SUPER IZOLATOR NA DREWNIANY SŁUPEK (G67614)

Zaprojektowany przez Firmę GALLAGHER do zastosowania dla następujących typów taśm, drutów i splotów kabli: EquiRope, EquiFence, TurboPlus, SuperBraid. Polecamy do ogrodzeń trwałych. Prosty w zamocowaniu do drewnianego słupka. Wielka osłona eliminuje upływ energii. Znaczny odstęp izolacyjny pomiędzy drutem a słupkiem zapewnia ochronę przed upływem prądu. Zrobiony z polietylenowego plastyku, dla lepszej mocy i większej żywotności, odporny na promieniowanie UV

 

31

IZOLATOR PRZYBIJANY GWOŹDZIAMI (G68304)

Niski koszt. Polecany jako izolator o niskiej mocy i niskim napięciu. Łatwy do zainstalowania jak również do usunięcia z drutu. Zrobiony z polietylenowego plastyku, odporny na promieniowanie UV

 

32

IZOLATOR PRZYBIJANY GWOŹDZIAMI (G68404)

Ekonomiczny, przybijany gwoździami izolator. Polecany jako izolator o niskiej mocy i niskim napięciu. Podwójna warstwa dla minimalnego zużycia energii. Prosty w zainstalowaniu. Zabezpieczone mocowanie drutu. Zrobiony z polietylenowego plastyku, odporny na promieniowanie UV.

 

33

IZOLATOR WKRĘCANY OKRĄGŁY (G66604)

Zrobiony a polietylenowego plastyku. Aby go zamocować nie ma potrzeby robienia otworu, wystarczy śrubkę wkręcić w miękkie drewno. Ustawiony pod kątem otwór pozwala na bezpieczne i pewne trzymanie kabla.